Czy byłoby fajnie, gdyby procent z Twojego śniadania, lunchu bądź kawy wypitej na mieście został przekazany na kształcenie kulinarne młodzieży z domów dziecka?

Są takie miejsca, gdzie zawsze zjecie wspaniale, ale w Dzień Dziecka możecie też dorzucić cegiełkę do działań fundacji!
Restauratorzy przekażą część dochodów z tego dnia na rzecz naszych warsztatów – najbliższe w Poznaniu, mamy już miejsce i chętnych!

W Warszawie to Nabo, Enoteka, Kuchnia Otwarta, Rico, Kubek w Kubek Bistro i Kubek w Kubek Cafe, Latem, Restauracja Romantyczna, Bibenda i Eden Bistro, Bily Konicek, Butchery and Wine, Rozbrat 20, Kieliszki na Hożej i Kieliszki na Próżnej, Brasserie Warszawska, Plan B, Bistro Olkuska
w Siemiatyczach Folwarku Księżnej Anny, w Białymstoku Świętojańska 21, w Katowicach Novo, Cadenza i Amfora.

Restauracje i kucharze to, jak wiecie, silna noga fundacji – to oni prowadzą z nami warsztaty, to oni udzielają gościny Kolacjom Marzeń, wreszcie to oni wciąż zgłaszają się do nas zapaleni do pomocy i z głowami pełnymi pomysłów. W Dzień Dziecka znów zwierają szyki i karmiąc Was opowiadają o pracy fundacji.

Jeśli znacie jakąś restaurację, która chciałaby dołączyć do akcji, sami prowadzicie takie miejsce albo chcecie zaangażować się w nasze działania, koniecznie dajcie znać!
Akcję koordynuje Ola Kapuścińska: [email protected], 514 351 757

Zaproście do udziału znajomych na fb: : https://www.facebook.com/events/510895432776327/

Odwiedźcie Nabo, Rico, Enotekę, Kuchnię Otwartą lub Folwark Księżnej Anny i dodajcie sił kucharzom i fundacji, a przede wszystkim naszej fantastycznej młodzieży!

plakat akcji Restauracje dla fundacji Samodzielność od Kuchni projekt: Dawid Grzelak